Cenweb fórum » ZENE

  • Indította
    Témakör
  • #20917
    Centauri
    Adminisztrátor

      Mit hallgatsz most? Ajánl nekünk zenét!

    3 hozzászólás mutatása
    • Szerző
      Hozzászólás
      • #22713
        Szabó Edit
        Felhasználó

          Próbálkozom. 🙂

          Tegnap ezt a cikket rakta elém a fb:

          Élet+Stílus: Taylor Swift már akkora tényező, hogy képes diplomáciai feszültséget okozni | hvg.hu

          Bevallom, mindeddig fogalmam sem volt, ki az Taylor Swift, bár a nevét hallottam már. Most egy kicsit utánanéztem.

          Örülnék, ha írnátok erről a Taylor Swift jelenségről! Mi a véleményetek róla? Nekünk egy Azahriah-nk van, de én látok némi hasonlóságot a kettő között. Jól látom? Egy zenetörténész Madonnához és Michael Jacksonhoz hasonlította. Igaza van?

          Szóval kíváncsi lennék rá, hogy hogyan látjátok ti ezt az egészet. Persze, csak ha van kedvetek vele foglalkozni! Köszi! 🙂 (Már azt is, hogy elolvastátok ezt. 🙂 )

           

        • #21612
          Ibolya Nagy
          Felhasználó

            Még soha nem tettél fel U2-t Cen’.

          • #21554
            Szabó Edit
            Felhasználó

              Ezt a képet ma rakta elém a fb. A kép több szempontból is érdekes.

              Nem árulom el, hogy kit ábrázol – bár az, hogy ehhez a témakörhöz raktam, segít egy kicsit -, de Cen’ biztosan felismeri, hogy ki van a képen. 🙂

              • #21601
                Centauri
                Adminisztrátor

                  Waters metrózik? Volt a kép mellé szöveg is valami? Amúgy köszi a fotót! 🙂

                  • #21611
                    Szabó Edit
                    Felhasználó

                      Csak annyi volt a szöveg, hogy ő van a képen. Valószínűleg egy utas fotózott.

                      Az jutott eszembe a képet nézve, hogy annak a fiatal srácnak talán fogalma sincs, hogy ki mellett ül.

                • #20932
                  Centauri
                  Adminisztrátor

                3 hozzászólás mutatása
                • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.