ÜZENŐFAL » Hozzászólás: ÜZENŐFAL

#21077
Centauri
Adminisztrátor

    Amióta megemlékeztem az új Cenweb első évfordulójáról, és ott azt írtam, hogy minden rekordot megdöntött (remélem, tényleg írtam ezt is 🙂 ) azóta annyira hasít az oldal, amire nem számítottunk, legalábbis nem ilyen rövid időn belül. Nehéz összerakni a pontos számokat, de csak az utóbbi egy hónapban alsó hangon is fél millió új olvasó találkozott a Cenwebbel fizetett reklám nélkül, de ez a szám reálisan inkább 600 és 700 ezer közé tehető. Néha gondolok rá: remélem, ti is, régi olvasók is örültök, ha azt látjátok, hogy az általatok támogatott és régóta olvasott oldal, az oldal, ami valamiként mindig megújul, ami mindig fabrikál önmagán, szóval ez az oldal egyúttal sikeresen ér el újabb és újabb olvasókat. Nem tudni pontosan, hogyan dolgoznak az algoritmusok, de minden cikk mögött sok aprómunka van. Mi például minden egyes cikknél nagy hangsúlyt fektetünk az úgynevezett keresőoptimalizálásra, és a háttérben ezt is mindig fejlesztgetjük, és feltehetően mennyiségileg és olvasottságban is abba a kategóriában járunk már, hogy a keresőmotorok egyre gyakrabban ítélik fontosnak a cikkeinket. Újabban előfordul az is, hogy egy reggeli cikket estére elolvas 10.000 ember is! Igaz, ebből alig látszik valami, leginkább a Facebook forgalmán látni ezt, mert a honlapon kevesen szólnak hozzá a cikkekhez, de ez talán nem is olyan nagy baj. …. és remélem, tényleg, hogy ez nektek is öröm. Hogy a magatokénak érzitek az oldal mindennemű és minden rangú haladását és fejlődését és eredményét. 🙂